Головна Новини “Ситуація гірша, ніж прогнозували”, – епідеміолог про поширення COVID-19 на Тернопільщині

“Ситуація гірша, ніж прогнозували”, – епідеміолог про поширення COVID-19 на Тернопільщині

На Тернопільщині кожного дня реєструють понад півтисячі хворих на COVID-19.За інформацією обласного центру з контролю хвороб, вірус виявили у кожного другого протестованого.

Шестеро людей померли з підтвердженим діагнозом коронавірусу. У краї зафіксували антирекорд захворюваності на COVID-19. Епідемічні показники удвічі перевищують минулорічні рівні.

“Ситуація з COVID-19 є гіршою, ніж ми сподівалися і прогнозували. Враховуючи те, що ми вже рік в епідемії коронавірусу, доступність вакцини, ми сподівалися, що захворюваність цього року буде нижчою, ніж це було весною, а також у подібний період минулого року. Наші прогнози справджувалися до 36 тижня включно, коли ми не перевищували показників минулого року. Але 38-39 тиждень у нас почалися так звані “свічки”, почали перевищувати показники відповідних тижнів минулого року, а за 40-ий тиждень ми удвічі перевищили показники минулого року. Проявом погіршення ситуації є зростання показників захворюваності. На сьогодні в області вони становлять 474 випадки на сто тисяч населення”, – каже епідеміолог обласного лабораторного центру Володимир Паничев.

За словами лікарів, тенденції із поширенням хвороби на Тернопільщині негативні. Регіон ризикує потрапити до “червоної” зони епідемічної небезпеки, пише “ЗЗ”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here