Головна Новини Сектанти збирають гроші у потягах на будівництво храму біля джерела на Співочому...

Сектанти збирають гроші у потягах на будівництво храму біля джерела на Співочому полі

Шахраї сектанти-джерелісти продовжують діставати пасажирів потягів, збираючи “пожертви на відновлення храму в парку Національного Відродження” біля джерела на Співочому полі.

Аферисти називають себе “праведними католиками” та прикриваються Українською греко- католицькою церквою. В УГКЦ ж кажуть, що це сектанти і жодного відношення до них вони не мають, пише Типовий Тернопіль

Мотивують своє перебування у парку Національного Відродження вони тим, що у Тернополі на Співочому полі, є нібито об’явлення Божої Матері.

Сектантів, які захопили землю посеред парку у Тернополі, повязують із догналітами і незважаючи на знесення в 2011-му році молільного комплексу, продовжують приходити до джерела молитися, займають навколишні лавки та не допускають до них відпочиваючих.

Щодо шахрайок-сектанток з потяга:
Єдиним документом, яким оперуються прохачки, є лист-прохання тернопільського міського благодійного фонду «Скринька милосердя», який на підставі невідомо якого статуту (без номера) збирає кошти для будівництва (!) Католицької каплиці, Католицького монастиря, сиротинців, домів перестарілих, будинків-інтернатів, для хворих із малозабезпечених сімей, бомжів, бідних сімей, АТО,…. Притому дозвільного документа від міської влади Тернополя на будівництво монастирів та каплиць, ні документа, що засвідчує визнання та підтримання дій громади з боку священнослужителів Тернопільської єпархії, жінки не пред’являють та агресивно реагують, називаючи прискіпливих пасажирів грішниками і закликають покаятись, бо на “страшному суді їм все воздасться”.🤦‍♂️


………
Замість P.S.

Прискіпливо ставтесь до різного роду прохачів, не ведіться на сльозливі історії, перевіряйте документи. Не соромтесь відправляти шахраїв на три веселі букви та викликати поліцію.
Мир вам😘

P.S.2 а вам траплялись ці шахраї?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here