Головна Новини Саночниця з Кременця візьме участь в зимовій Олімпіаді 2020?

Саночниця з Кременця візьме участь в зимовій Олімпіаді 2020?

З’явилися усі підстави та перспектива для участі молодої саночниці з Кременця Юліани Туницької у Юнацьких Олімпійських іграх 2020.

Дівчина виборола срібло на Етапі Кубку світу, що відбувся у Швейцарії, поступившись лише спортсменці із Канади та залишивши позаду представницю Росії. – Перший крок до медалі на ІІІ Юнацьких Олімпійських Іграх 2020, зроблено! Вітаємо зі сріблом Кубка світу серед юніорів! Дякуємо всім вболівальникам та прихильникам санного спорту. Україна понад усе! Далі буде! – повідомляє провідний тренер збірної команди України з санного спорту Alex Zhukov.

– Щиро вітаємо Туницьку Юліану, учениця 10 класу, ЗОШ №1 зі здобуттям срібла на Етапі Кубка світу з санного спорту, який проводився в Швейцарії. Поступилася першим місцю 0.145 с (це дуже мало), перше місце здобула канадійка, друге Юліана, третє спортсменка з Росії. Щиро всі тебе вітаємо і бажаємо наступного року привести з Юнацьких Олімпійських Ігор Золото! – пише тренер юної спортсменки Світлана Кравчук. Також друзі по спорту оприлюднили відео-вітання для Юліани.

Джерело Терен

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here