Головна Новини Миші їли зерно, ще хтось «випив» пальне – аномалії в Держрезерві

Миші їли зерно, ще хтось «випив» пальне – аномалії в Держрезерві

Напередодні Михайло Апостол розповідав про “мишей”, які зїли зерна на 800 млн грн. А тепер відкрив схему про крадіжку пального із Держрезерву. “Відносно інформації ,яка надана в інтерв’ю колишнього керівника Держрезерву Ярослава Погорілого про виявлену аудиторською службою кричущих недостач і в тому числі зерна,на суму понад 800 млн.грн. Поліція розпочала провадження за ч. 5 ст.191 Кримінального кодексу України .
У разі підтвердження фактів,на винних чекає суворе покарання .
Назву декілька .
Насамперед про привласнення державного майна. Тобто певний товар за документами на складах є, але під час перевірки з’ясовується, що його вже немає. На одному з підприємств не знайшли майже 18 тисяч тонн зерна, на іншому — майже 20 тисяч, на третьому — 112 тисяч тонн. От уже 150 тисяч тонн зерна, які буцімто у нас є, але насправді вже давно розкрадені та продані.
Знайшли цікаву цистерну з нафтопродуктами. Якщо по ній стукнути, то гуде, як порожня, якщо взяти щупом пробу рівня нафтопродуктів, то цистерна повна. Зрештою з’ясувалося, що під віконечком для щупа було приварено трубу, і лише вона була заповнена нафтопродуктами, а решта цистерни стояла порожньою. Отакі винаходи. І багато інших, на які правоохоронці дадуть оцінку”, – пише він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here