Головна Новини Помер колишній директор Тернопільського міського стадіону

Помер колишній директор Тернопільського міського стадіону

14 квітня, хвороба забрали життя чудової людини, колишнього директора Тернопільського міського стадіону, виконавчого директора ФК «Тернопіль», депутата Тернопільської районної ради, голову правління Великогаївської птахофабрики Ярослава Кириловича Колісника.

У жовтні цього року йому мало б виповнитися 65 років. Ярослав Кирилович народився в селі Новосілка Підволочиського району. Закінчив восьмирічку в рідному селі. Повну середню освіту здобув у Скалатській школі. У 1974 році вступив до Тернопільського фінансово-економічного інституту на планово-економічний факультет (спеціальність – економіст).

Трудову діяльність розпочав із посади головного економіста колгоспу імені Свердлова, що на Волині. Згодом працював економістом у Підволочиську в управлінні сільського господарства. Левову частку життя працював на великогаївській птахофабриці, в тому числі був головою правління товариства.

Невеликий проміжок часу трудився на виробничому об’єднанні «Птахопром». До 2012 року обіймав посаду директора КП «Тернопільський міський стадіон», до останніх днів свого життя працював в Департаменті агропромислового комплексу Тернопільської ОДА.

Джерело: Тижневик “Номер один”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here