Головна Новини Подробиці затримання поліцейського хабарника на Тернопільщині

Подробиці затримання поліцейського хабарника на Тернопільщині

Одного з керівників райвідділу поліції Кремінця, що на Тернопільщині, викрила на хабарі Служба безпеки України спільно з внутрішньою безпекою поліції та військовою прокуратурою.

Поліцейський вимагав 10 тисяч гривень у місцевого мешканця за закриття кримінального провадження щодо шахрайства.

Оперативники спецслужби затримали здирника в особистому автомобілі під час передачі йому восьми тисяч гривень обіцяної «винагороди».

Військова прокуратура Тернопільського гарнізону проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії.

2 КОМЕНТАРІ

  1. За достовірною інформацією сьогодні 10.10 під час отримання хабара було затримано начальника слідчого відділу Кременецького РВ УМВС Собчука А.В. За неофіційною інформацією обшук проводився в автомобілі, який належить Сідорову (Сідоровій). За іншими джерелами Сідорова І. прибула на місце як адвокат Собчука, і обшуку у її автомобілі не проводилося. Вибір адвоката Сидорової виглядає дивним: як адвокат – вона ніяка. Більш очевидним простежуться зв’язок із колишнім прокурором Сідоровим В. Останній надійно почував себе на посаді прокурора Тернопільської міської прокуратури за часів Яреми. Останього вважають до певної міри протектором родини Собчуків. Цілком очевидно, що знову запрацює стара прокурорська “банда”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here