Головна Новини Повідомлено про підозру самопроголошеному «прем’єр-міністру» «Республіка Підкарпатська Русь»

Повідомлено про підозру самопроголошеному «прем’єр-міністру» «Республіка Підкарпатська Русь»

За матеріалами СБУ повідомлено про підозру самопроголошеному «прем’єр-міністру» квазіутворення «Республіка Підкарпатська Русь».
На переконання слідчих спецслужби, він агітував за прийняття рішень, що несуть загрозу конституційному ладу і територіальній цілісності нашої країни.
СБУ встановила, що зловмисник неодноразово засвідчував російським ЗМІ свої наміри щодо зміни адміністративно-територіального устрою нашої держави. Він пропонував незаконне відновлення не передбаченої Конституцією України так званої адміністративно-територіальної одиниці – «Республіка Підкарпатська Русь».
У квітні минулого року суд вже визнав чоловіка винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 109, ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 111 Кримінального Кодексу України і призначив йому покарання у вигляді дванадцяти років позбавлення волі. Наразі він переховується від суду на території РФ.
З початку повномасштабного вторгнення росії до України, самопроголошений «прем’єр-міністр» т. зв. «Республіки Підкарпатська Русь» активізував просування у публічному просторі антидержавних проросійських наративів, зокрема, продовжив активно розкручувати кремлівську версію про «геноцид русинов». Є підстави вважати, що він діяв на замовлення іноземних спецслужб.
Зокрема, ворожий агітатор звернувся до президента росії з пропозицією:
◾️ перетворити Західну Україну в «Карпатскую Русь на правах мандатах, титулах русинов»;
◾️ не завершувати «спеціальну військову операцію» в Україні без урахування низки факторів стосовно Закарпаття.
Фігурант підозрюється у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 110, ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України.
Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 15 років або довічно.
Оперативні та слідчі дії проводилися Управлінням Служби безпеки України у Закарпатській області за процесуального керівництва

и СБУ повідомлено про підозру самопроголошеному «прем’єр-міністру» квазіутворення «Республіка Підкарпатська Русь».На переконання слідчих спецслужби, він агітував за прийняття рішень, що несуть загрозу конституційному ладу і територіальній цілісності нашої країни.СБУ встановила, що зловмисник неодноразово засвідчував російським ЗМІ свої наміри щодо зміни адміністративно-територіального устрою нашої держави. Він пропонував незаконне відновлення не передбаченої Конституцією України так званої адміністративно-територіальної одиниці – «Республіка Підкарпатська Русь».У квітні минулого року суд вже визнав чоловіка винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 109, ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 111 Кримінального Кодексу України і призначив йому покарання у вигляді дванадцяти років позбавлення волі. Наразі він переховується від суду на території РФ.З початку повномасштабного вторгнення росії до України, самопроголошений «прем’єр-міністр» т. зв. «Республіки Підкарпатська Русь» активізував просування у публічному просторі антидержавних проросійських наративів, зокрема, продовжив активно розкручувати кремлівську версію про «геноцид русинов». Є підстави вважати, що він діяв на замовлення іноземних спецслужб.Зокрема, ворожий агітатор звернувся до президента росії з пропозицією:◾️ перетворити Західну Україну в «Карпатскую Русь на правах мандатах, титулах русинов»;◾️ не завершувати «спеціальну військову операцію» в Україні без урахування низки факторів стосовно Закарпаття. Фігурант підозрюється у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 110, ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України.Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 15 років або довічно.Оперативні та слідчі дії проводилися Управлінням Служби безпеки України у Закарпатській області за процесуального керівництва

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here