Головна Новини Поблизу села на Тернопільщині виявили 100 артилерійських снарядів

Поблизу села на Тернопільщині виявили 100 артилерійських снарядів

 

Сьогодні 7 червня о 1:20 поблизу польової дорогои Юстинівка – Вівся Підгаєцького району виявлено 100 артилерійський снаряд часів Другої світової війни.

На виклик направлено групу піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Після проведення обстеження території, прилеглої до місця небезпечної знахідки, всі виявлені боєприпаси будуть вилучені та знищені в безпечному місці шляхом контрольованого вибуху.

До слова, вчора о 12:30 на полі технічних культур в с. Воробіївка Зборівського району місцевими жителями виявлено 152 мм артилерійський снаряд часів Другої світової війни.

Того ж дня о 17:00 в с. Баранівка Бережанського району виявлено 76 мм артилерійський снаряд часів Другої світової війни.

Громадяни, пам’ятайте, якщо ви знайшли предмети, які зовні схожі на боєприпаси, або є підозрілими – не торкайтесь їх! Ні в якому разі не намагайтесь їх розібрати, або підпалити! Про знахідку негайно повідомляйте до місцевого підрозділу ДСНС, зателефонувавши за номером «101». Правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці. Не намагайтеся робити цього самостійно, адже це може призвести до трагічних наслідків!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here