Головна Новини Перелік лікарень першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з COVID-19 в області доповнено...

Перелік лікарень першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з COVID-19 в області доповнено Шумською та Збаразькою центральними райлікарнями

Зміни до Переліку закладів охорони здоров`я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою распіраторної хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого розпорядженням Керівника робіт із ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронаврусної хвороби, від 07 травня 2020 року №31, доповнено двома медзакладами Тернопільської області, а саме: КНП Шумської райради «Шумська центральна районна лікарня» та КНП Шумської райради «Шумська центральна районна лікарня» та КНП «Збаразька центральна лікарня» Збаразької райради.
Розпорядження №59 від учора, 19 серпня 2020 року, про внесення змін до Переліку підписав Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
Додамо, що зміни до переліку лікарень другої хвилі для госпіталізації пацієнтів з коронавірусом було внесено та затверджено протокольно засіданням регіонального Штабу НС МХБ від 30 липня 2020 року.
До Переліку закладів охорони здоров’я другої хвилі/черги, відповідно до рішення регіонального Штабу НС МХБ в ОДА, увійшли:
 КНП «Зборівська центральна районна лікарня» Зборівської районної ради;
 КНП Теребовлянської районної ради «Теребовлянська центральна районна лікарня»;
 КНП «Скалатська комунальна районна лікарня» Скалатської міської;
 КНП «Підгаєцька центральна районна лікарня» Підгаєцької районної ради;
 КНП «Міська комунальна лікарня №3» Тернопільської міської ради;
 КНП Тернопільської районної ради «Тернопільська центральна районна лікарня».
– У зв’язку з погіршенням епідситуації, ми маємо бути готовими до реагування та протидії поширенню захворювання – прокоментував начальник

Управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації
Володимир Богайчук

. – Відтак, спільно з МОЗ та ОДА працюємо над організацією та забезпеченням системи надання меддопомоги хворим на коронавірус в області. Перелік закладів охорони здоров’я першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19 в області – доповнено і це уможливило розширення масштабу надання медичної допомоги. Заклади другої хвилі наразі – в резерві. Не виключено небхідність перепрофілювання і розгортання додаткових ліжок, які буде визначено госпітальними базами для госпіталізації пацієнтів із коронавірусом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here