Осінній призов на строкову службу до лав Збройних сил України завершується. 22 та 23 листопада ще 40 молодих людей відправлять до Державної спеціальної транспортної служби. Усього з Тернопільщини восени мали відправити 400 юнаків в армію. У військкоматі зазначають, що виконати завдання було складно.
Були труднощі щодо цього, – повідомив підполковник Андрій Миськів, заступник військового комісара Тернопільського облвійськкомату по роботі з особовим складом. – Ми мали відправити близько 400 осіб. Людей мало, хоча ми їх знаходимо. Дуже низька явка призовників до військових комісаріатів на призовні комісії. А ті, хто з’явився перебувають на збірному пункті, проходять медичне обстеження, поглиблене медичне обстеження, тому що є багато скарг на стан здоров’я, і відбираємо здорових, придатних до військової служби, хлопців. Ще маємо направити 40 чоловік у Державну спеціальну службу транспорту. Є райони, які краще справляються з призовом: Лановецький, Підволочиський, Підгаєцький. Є райони, які не справляються: Бучацький і Монастирський не додали багато призовників, і ми вимушені перекривати їхню недодачу за рахунок інших районів.
Трохи краща ситуація із призовом в обласному центрі. Військовий комісар Тернопільського об’єднаного міського військкомату майор Микола Бойко розповів, що у них із поставленою задачею майже справилися. Разом з тим він зазначив, що це не знімає відповідальності із призовників, які мали з’явитися у військовий комісаріат за викликом чи без виклику, як написано у наказі президента. Оскільки частина призовників ігнорує ці вимоги, то перелік тих, хто не з’явився на призовні комісії передадуть в правоохоронні органи для надання правової оцінки їхнім діям.
Категорії: Новини

Теги:

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: