Головна Новини “Окупантам рух заборонений” – нові дорожні знаки на Тернопільщині

“Окупантам рух заборонений” – нові дорожні знаки на Тернопільщині

Окупантам рух заборонений: на Тернопільщині розміщують нові дорожні знаки з обличчям Путіна і міткою “рух заборонено”. Про це розповів, начальник обласної Служби автомобільних доріг Микола Довгошия. За його словами, знаки встановлюють за свій кошт підрядні організації.

Один зі знаків розмістили при в’їзді в Гаї-Гречинські Байковецької громади. Його встановили жителі цього села, коли облаштували блокпост. 26-річний тернополянин Тарас Сергієнко із соцмережах дізнався, що в області будуть встановлювати такі знаки, пише Суспільне.

“Взагалі супер, всюди треба ставити, по всій Україні. Якомога більше, з самого початку, коли тільки почалося. Не всі вірили в українську армію, а зараз з кожним днем все більше і більше. Тому кожна якась така штука допомагає бойовому духу всій Україні”, – розповідає чоловік.

Жителька села Гаї-Гречинські Ольга Тхорик каже, такий дорожній знак побачила вперше.

“Про “Рускій корабль” банер великий вже бачили. Дуже актуальний знак, супер, молодці. Так воно і має бути, нікого не пустимо до нас ворогів”, – каже жінка.

При в’їзді до Тернополя з боку Збаража, біля блокпосту також розмістили дорожній знак для російських окупантів.

“Ви розумієте, що вони не мають шансів сюди дійти. Я взагалі не розумію, на що вони надіються. Він змусив наших дівчат плакати, він отримає на горіхи”, – каже тернополянин Тарас Голубничий.

Скільки таких знаків розмістять на Тернопільщині поки невідомо, каже начальник служби автодоріг області Микола Довгошия.

“Знак вказує ворогу – негайно здавайся в полон, або зустрінь смерть. Від сьогодні дія знаку поширюється на дороги усіх форм власності в Україні та союзних державах”, – розповідає Микола Довгошия.

Нагадаємо, на усіх дорогах області тимчасово демонтовують дорожні знаки. Зокрема, це вказівні знаки та назви населених пунктів. Розповів голова Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here