Головна Новини Невакцинований вчитель з Тернопільщини судився зі школою

Невакцинований вчитель з Тернопільщини судився зі школою

Невакцинований вчитель музики з Кременця Ігор Бендасюк програв суд школі, в якій працює. У Тернополі анулювали рішення Кременецького суду, яким його поновили на роботі без вакцинації та задовольнили апеляцію Кременецького навчально-виховного комплексу. Це означає, що після завершення воєнного стану Ігоря Бендасюка не допускатимуть до проведення уроків у режимі офлайн, повідомляє Суспільне. Рішення апеляційного суду Ігор Бендасюк коментує так.

“Я проти примусової вакцинації. Я не проти, щоб вберегтися, але в такому виді, як воно було нам подано. Ми живемо в демократичній Україні. Ми не живемо в Росії. В нас демократична країна, тому я не зупинюся. Боротьба продовжиться. Я піду до Європейського суду з прав людини, щоб мені цього не вартувало. Але я доведу, що я є людина, а не раб. Раби пішли всі вакцинуватися. Я знаю багато вчителів, які не хотіли вакцинуватися, але боялися втратити роботу і через це пішли вакцинуватися”, – каже вчитель музики Ігор Бендасюк.

Адвокат Ігоря Бендасюка Павло Бернадський каже, вважає, що апеляційна скарга була подана з порушеннями:

“Ознайомлюючись з апеляційною скаргою, ми бачимо, що апелянт послався на Кодекс адміністративного судочинства. Він оскаржує в порядку адміністративного судочинства дану справу. А це є суд загальної юрисдикції, такі справи повинні розглядатися згідно положень цивільно-процесуального кодексу, а тут апелянт зазначив, що стаття 317 Кодексу адміністративного судочинства. Він просить її задовольнити. Це неправильно була оформлена апеляційна скарга, яку суд прийняв до розгляду, відповідно він мав її залишити або без розгляду, або подати на усунення недоліків. Суд апеляційної інстанції цього не зробив”.

Директорка Кременецького навчально-виховного комплексу Алла Марченко сказала, що до понеділка цю справу не коментуватиме. Жінка каже, їй потрібен час, щоб ознайомитися з рішенням.

Нагадаємо, відповідно до постанови Кабміну про адаптивний карантин, вчителі, лікарі та працівники деяких держустанов мають бути вакцинованими від COVID-19. У січні Ігоря Бендасюка відповідно до цієї постанови відсторонили від роботи. Він подав до суду і виграв його. Після цього вчитель викладав онлайн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here