Головна Новини На Тернопільщині “церковні інкасатори” видають боргові записки сім’ї покійного?

На Тернопільщині “церковні інкасатори” видають боргові записки сім’ї покійного?

Після смерті члена родини мешканка Тернопільщини отримала записку з печаткою від місцевої церкви, де було зазначено список «боргів» за покійним, пише 0352

Відтак, родина повинна оплатити церковні заборгованості, незважаючи на те, що чоловік уже залишив земний світ. Наталя Деревяна, яка отримала паперову звістку від церкви, цікавиться, чи і в інших селах на Тернопільщині є такі “церковні інкасатори”.”Люди добрі! Скажіть , будь ласка, у якому селі є така “традиція”, що коли треба похоронити людину,то в першу чергу треба йти не до священника,а до церковного касира для того ,щоби здати її свої земні “борги” і “борги” своєї сім’ї. Розумію, що може пишу не по темі ,але сама з цим стикнулася і просто стало інтересно в якому селі, крім Грабівця, є ще такі “інкасатори”, —зазначила жінка у коментарі до фото у соцмережі Facebook.

У соцмережі дана тема викликала неабияку цікавість. хтось обурюється, а хтось навпаки підтримує стягнення боргів.”Пані Наталя. Візьміть іншого священика, попросіть його поховати близьку людину. Ніхто не має права вам відмовити, і церкву вам відкриють і на кладовищі поховають. Бо церква і кладовище – священиком і церковним комітетом не приватизоване. А отцю з Грабівців і тій людині, що ту пісюльку писала має бути встидно. А як нє, то завтра він стане героєм програм новин на центральних каналах. На пару з тим московським попом, який Путіна з іменинами вітав. Вже бачу картинку – Церковний комітет у селі під Тернополем заборонив ховати покійника через надуманий борг перед церквою в півтисячі гривень. Ото позорище…”, – коментує пані Зоряна.

“По всіх селах так є, церкви треба всім, а хто має отримувати церкву?”,- зазначає Галина.

“Читаю і так собі думаю.Та ви самі люди в тому і винні.чому згоджувались на таке. Один чи одна дала клич , а всі як , вибачте, барани потакають. Всьому є межа! Гріховний позор і всдид.”,- конентує  Оксана.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here