Головна Новини На Тернопільщині підприємця оштрафували на 200 тисяч

На Тернопільщині підприємця оштрафували на 200 тисяч

Інспектори праці Управління Держпраці у Тернопільській області у липні 2018 р. здійснили інспекційне відвідування фізичної особи-підприємця, яка використовує найману працю у сфері послуг.

Під час інспекційного відвідування у підприємця виявлено порушення недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці щодо 5-х працівників, порушення встановлених строків виплати заробітної плати та  інші порушення вимог законодавства про працю.

Восьмий апеляційний адміністративний суд м. Львова визнав дії Управління Держпраці у Тернопільській області правомірними та скасував постанову Тернопільського окружного адміністративного суду, якою адміністративний позов було задоволено повністю на користь позивача.

За допущені порушення вимог законодавства про працю на ФОП накладено штрафні санкції: за абзацом 4 частини 2 ст. 265 КЗпП (щодо 5-х працівників) штраф у сумі 186 150 грн., за абзацом 3 частиною 2 ст. 265 КЗпП штраф у сумі 11 169 грн.;. та за абзацом 8 частиною 2 ст. 265 КЗпП штраф у сумі 3723 грн.

Відтак, за порушення законодавства про працю підприємцю доведеться сплатити до державного бюджету України штрафи на загальну суму 201 042 грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here