Головна Новини На Тернопільщині пожеженики прибули на місце події після ліквідації вогню з пустою...

На Тернопільщині пожеженики прибули на місце події після ліквідації вогню з пустою цистерною

У с. Лосяч Борщівського району орієнтовно в 00:20 20.03.2018 р виникла пожежа у господарській будівлі приватного домогосподарства громадянина П. На місце пожежі черговим диспетчером служби порятунку направлено найближчі пожежні розрахунки, а саме: ДПО с. Лосяч ПП «Дзвін», МПК смт. Скала-Подільська та черговий караул ДПРЧ 8 м. Борщів. Пожежу ліквідовано о 03 год 55 хв силами МПК смт. Скала – Подільська та ДПРЧ 8 м. Борщів, а вогнеборці ДПО с. Лосяч ПП «Дзвін», яким час до місця пожежі їхати 5 хв прибули після ліквідації пожежі з порожньою автоцистерною – повідомили в ДСНС
На місці пожежі загиблих та травмованих не виявлено.
До відома громадян в с. Лосяч за 2017 рік виникло 4 пожежі, нажаль із летальними випадками, про те надзвичайні події так і не навчили громадян відстоювати свої права на захист від пожеж рідних домівок, бо як інакше пояснити, що пожежна команда ДПО с. Лосяч ПП «Дзвін» не готова виконувати свою роботу, а народом обрані керівники села так і не змогли організувати належні умови роботи вогнеборцям, виділити приміщення для дислокації пожежного автомобіля з наповненою цистерною в зимовий період.
Напевне мало смертей і завданих збитків жителям села, що вони продовжують чекати коли вогонь знову постукає у їхні двері.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here