Головна Новини На Тернопільщині зупинили водія, котрий групо порушив закон

На Тернопільщині зупинили водія, котрий групо порушив закон

Учора, близько 16-ї, патрулюючи на автодорозі М-30 Стрий — Ізварине, інспектори помітили автомобіль Renault, який перебував в орієнтуванні.

Поліцейські зупинили автівку та, спілкуючись з водієм, з’ясували, що останнього позбавлено права керувати транспортними засобами за рішенням суду. Окрім того, декількома днями раніше, чоловік вже отримав постанову за керуванням автомобілем без водійського.

Інспектори перевірили інформацію й про транспортний засіб та з’ясували, що чоловік керував автомобілем Renault з державним номерним знаком, який належить автомобілю BMW.

Інспектори відсторонили чоловіка від керування автомобілем склали на нього прокол за ч. 5 ст. 126 (Повторне протягом року керування автомобілем без посвідчення водія) та винесли постанову за ч. 1 ст. 121-3 (Порушення вимог законодавства щодо використання номерних знаків транспортних засобів) КУпАП.

Нагадуємо про відповідальність:

санкція ч. 5 ст. 126 передбачає покарання у вигляді штрафу на суму 40 800 гривень з позбавленням права керування транспортним засобом на строк від п’яти до семи років та з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого;

санкція ч. 1 ст. 121-3 передбачає покарання у вигляді штрафу на суму 1190 гривень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here