Головна Новини На Тернопільщині батьків, котрі писатимуть відмови від вакцинації дітей, каратимуть штрафом?

На Тернопільщині батьків, котрі писатимуть відмови від вакцинації дітей, каратимуть штрафом?

Як відомо, на Тернопільщині, та й по всій Україні загалом, проблема із вакцинацією дітей. Батьки масово пишуть відмови від тих чи інших щеплень. За словами медиків, це призводить до спалахів різноманітних інфекційних захворювань, таких як кір, дифтерія, тощо.

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна  Супрун переконана, що з такою батьківською безвідповідальністю потрібно боротися більш радикально, а саме наказувати батьків штрафними санкціями. 19 січня під час засідання парламенту, пані Супрун запропонувала внести такі зміни до українського законодавства.

Супрун переконує, що відмовою від вакцинації, батьки наражають на небезпеку як своїх дітей, так і довколишніх, – повідомляє канал 24.

Ця заява одразу ж викликала низку негативних коментарів у соцмережах. Батьки вимагають МОЗ, перш за все, завозити якісну вакцину, а ще – брати на себе відповідальність за можливі наслідки.

Тож цілком ймовірно, що й на Тернопільщині, батьки, котрі відмовлятимуться з тих чи інших причин на вакцинації дітей, платитимуть немалі штрафи.

1 коментар

  1. Бойкот пані міністру супрун. Хай всі вакцини перевіряє на собі або на своїх дітях. Хоча навіть і після цього не ввійду в довіру. Просто ідіотизм. Фашистський режим якийсь.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here