Головна Новини На Тернопільщині агресивний чоловік перегородив дорогу пожежникам, що мчали на виклик (Відео)

На Тернопільщині агресивний чоловік перегородив дорогу пожежникам, що мчали на виклик (Відео)

Рятувальники закликають не перешкоджати руху пожежного автотранспорту та не заважати виконувати їхні обов’язки
Від оперативності та злагодженості пожежно-рятувальних підрозділів безпосередньо залежить життя людей та збереження матеріальних цінностей. Проте, досить важко діяти швидко та скоординовано, коли громадяни перешкоджають роботі рятувальників.
Так, 10 серпня о 21:35 до оперативно-диспетчерської служби оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Тернопільській області надійшло повідомлення про пожежу в с. Настасів Тернопільського району. На вул. Шевченка горіла закинута господарська будівля.
До місця події направили черговий караул 3-ї державної пожежно-рятувальної частини. Під час слідування на виклик, на території села рятувальникам перегородив дорогу місцевий мешканець на власному автотранспорті. Чоловік поводився агресивно. На прохання вогнеборців звільнити проїзд, адже вони прибули ліквідовувати пожежу, чоловік не звертав уваги, реагував неадекватно, погрожував та перешкоджав співробітникам ДСНС виконувати їхніх обов’язки.
На щастя, до прибуття чергового караулу місцеві мешканці за допомогою підручних засобів самостійно ліквідували пожежу. Причина її виникнення наразі встановлюється.
Шановні громадяни, Управління ДСНС України у Тернопільській області звертається до вас із проханням не перешкоджати роботі працівників пожежно-рятувальної служби. Пам’ятайте, що кожна згаяна хвилина – це відібраний шанс на порятунок життя!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here