Головна Новини На потреби армії мешканці Тернопільщини сплатили 51,1 млн гривень

На потреби армії мешканці Тернопільщини сплатили 51,1 млн гривень

7D781898-0A9E-48E1-9CEB-51BA10B4F24B_cx0_cy10_cw0_mw1024_s_n_r1Саме стільки військового збору перерахували жителі області до бюджету з 3 серпня 2014 року – часу введення  військового збору.

За словами начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігоря Комендата, з початку поточного року до бюджету області вже надійшло 14,6 мільйонів гривень військового збору.

Платниками військового збору в області є понад 5 тисяч юридичних осіб, які здійснюють нарахування, утримання та перерахування збору у порядку, встановленому ст.168 Податкового кодексу України.

Слід нагадати, що об’єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею; виграшу гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри. Ставка збору становить 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here