Головна Новини На концерт мега-популярного DZIDZIO тернополяни мають нагоду піти безкоштовно

На концерт мега-популярного DZIDZIO тернополяни мають нагоду піти безкоштовно

24-го червня на центральному міському стадіоні Тернополя відбудеться “Super-Puper” шоу мега-популярного DZIDZIO.

Для усіх, хто ще немає квиточків – унікальна можливість – придбати квитки можна в соціальній мережі єСвоє з Кешбеком у розмірі 100% на ваш особистий гаманець.

Пропозиція дійсна на будь-яке місто в рамках мега-туру, – зазначає співзасновниця української соціальної мережі «єСвоє» Олександра Струмчинська.

 –  «єСвоє»— нова міжнародна соціальна мережа, ідея створення якої зародилася 1 липня 2017 року, коли група українських програмістів, які працюють разом понад 10 років над створенням бізнес платформ, прийняла рішення об’єднати свої сили над проектом, який може стати міжнародною соціальною мережею нового формату, – розповідає Олександра.

Співзасновниця української соціальної мережі «єСвоє» Олександра Струмчинська зазначає, що окрім можливостей для спілкування, проект містить розділ «Є-квитки», відкрили ще на початку лютого 2018 року. В цьому розділі для кожного користувача відкрито доступ до перегляду афіші подій, та отримання доступу до відвідування на запрошення, та при покупці квитків.

У «Є-квитки» організатори майбутніх подій мають змогу розміщати не тільки афішу події, а й завантажити схеми залу та відкривати доступ користувачам до перегляду непридбаних місць в режимі онлайн, їх вартості, та надавати інформацію про те, хто з користувачів буде сидіти поряд з вами. В свою чергу користувачі зможуть обирати місце та проводити оплату не тільки банківською карткою, але й всередині мережевою валютою єТокен, та навіть криптовалютою.

??