Головна Новини “На жаль, хвороба обірвала її мрії” – у ТНЕУ сумують за Джаллох...

“На жаль, хвороба обірвала її мрії” – у ТНЕУ сумують за Джаллох Еджату яка померла у лікарні

Джаллох Еджату, студентці із Сьєрра-Леоне, яка померла 21 січня, було 26. Вона навчалася на 4-ому курсі Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ.

Із тернопільського залізничного вокзалу іноземну студентку в непритомному забрала “швидка”: невдовзі дівчина померла у лікарні швидкої допомоги.

24 січня на своїй сторінці у мережі Фейсбук директор Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Ірина Іващук опублікувала допис, в якому від імені викладачів та студентів, а також працівники відділу по роботі з іноземними громадянами висловила співчуття родичам і друзям померлої.

Смерть завжди трагічна та несподівана. Особливо гірко та надзвичайно важко, коли йде з життя молода людина. Гірка звістка про непоправну втрату сколихнула спільноту Тернопільського національного економічного університету – на 26 році пішла з життя студентка 4-го курсу Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Джаллох Еджату.

У 2015 році ця ввічлива та неговірка дівчина вступила на підготовче відділення для іноземних громадян, а згодом на перший курс ННІМЕВім. Б.Д. Гаврилишина спеціальності «Міжнародна економіка». Навчалася із задоволенням та наполегливістю, завжди старалася відкидати життєві негаразди та труднощі. Еджату була толерантною та відповідальною, до останніх хвилин свого короткого життя мріяла отримати диплом бакалавра та стати студенткою магістратури.

На жаль, хвороба обірвала її мрії – 21 січня 2019 року Джаллох Еджату відійшла у Вічність. У ці скорботні дні поділяємо смуток та тугу її рідних і близьких.

Професорсько-викладацький колектив та студенти Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина, а також працівники відділу по роботі з іноземними громадянами висловлюють щирі співчуття родині та друзям дівчини.

Спочивай з миром…. RIP….

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here