Головна Новини Населення Тернопільщини скоротилося на… райцентр

Населення Тернопільщини скоротилося на… райцентр

Після адміністративно-територіальної реформи в Тернопільській області з 17 районів залишилося тільки три. Але це так зване чиновницьке паперове перекроювання області. Натомість має місце і реальне скорочення чисельності населення, яке рівняється одному середньостатистичному «старому» райцентру. 

Як повідомили «Номер один» у Головному управлінні статистики в Тернопільській області, чисельність наявного населення у нашій області на 1 грудня 2020 року (підрахунок завжди ведеться з певним запізненням) становила 1 031 521 особу.

– Упродовж січня-листопада 2020 року чисельність населення зменшилась на 7 174 особи. Це відбулося як за рахунок природного скорочення – 7 010 осіб, так і міграційного – 164 особи, – йдеться у повідомленні.

За останніми даними, у Гусятині проживає трішки більше, як 7 тисяч мешканців, тобто за неповний рік наш край втратив по великому рахунку стільки ж жителів, як у цьому донедавна районному центрі нашої області.

За 11 місяців 2020 року на Тернопільщині народилося 7 206 дітей, що на 146 дітей менше, ніж у січні-листопаді 2019 року. Упродовж цього ж часу зареєстрували 14 216 померлих, що на 629 осіб більше, ніж за відповідний період минулого року.
Джерело: Тижневик “Номер один”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here