Головна Новини Михайло Гросуляк назвав заробітчан лохами (Відео)

Михайло Гросуляк назвав заробітчан лохами (Відео)

Відомий ресторатор Михайло Гросуляк опублікував на сторінці у ФБ відео у якому доволі гостро висловився про те, що молодь масово виїжджає на заробітки за кордон. Чоловік переконаний, що саме сьогодні в країні настав той час, що можна заробити, розвивати своє.

«Я хочу сказати за людей праці. Мені видається, що в країні зараз якраз той період, коли люди лицем повертаються до працевлаштування, робочих спеціальностей.  Є купа вакансій, адже люди масово виїжджають за кордон. Я рахую, що то не той період для України, щоб виїжджати за кордон.

Вибачте молоді люди, але хто покидає країну, я їх лохами вважаю. Бо в Україні зараз саме той час, коли є вільний простір і можна реалізувати себе в різній області. І прикладом цього є Сергій Кузнєцов, який зі сміття, або з речей, які вже послужили і не потрібні людям, робить унікальні речі. І ми ці речі продаємо в Європу. Слава Богу, він рахує мене своїм менеджером. Шість років тому ми зустрілися. На сьогодні він уже успішний художник, навіть творець. Тішуся, що хоч одній людині мистецтва я можу допомогти».

9 КОМЕНТАРІ

 1. Слухаєте та не чуєте

  Я й не сподівався на таку активність під своїм попереднім відео та уявити не міг, що воно викличе такий величезний резонанс. Я хочу пояснити, що мав на увазі, сподіваюся, що Ви вхопите мою думку. Так, я чоловік прямий, та це краще, ніж мовчати, сидячи в кущах. У відео про людей праці я хотів звернутися до тих наших співгромадян, які масово виїжджають за кордон і прагнув розповісти про те, що в Україні є НЕ МЕНШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ для самореалізації. Головне бажання, наявність внутрішнього стержня і сімейних цінностей. У відео хотів закликати людей ставати особистостями на своїй українській землі, на Батьківщині.

  Під словом особистість маю на увазі – самодостатньою людиною, яка пишається своєю професією, своєю працею і не соромиться дивитися людям в очі. Працювати з гордо піднятою головою в Україні може кожен, тому що ми українці – одна величезна сім’я і заслуговуємо на хороше життя і достаток у кожній родині.

  Ви кажете що немає варіантів заробітку? Я вам розказую про людину, яка робить шедеври зі сміття…

  Розумію, що за допомогою заробітчан
  економічна ситуація в Україні ще якось жевріє і не є такою критичною. Але за цим я не бачу ні нашого майбутнього, ні майбутнього наших дітей. Бо всі таким чином виїдуть. Я є патріотом своєї держави, свого міста, свого народу і буду до останнього дня боротися за те, щоб в Україні жилося не гірше, як закордоном. Та щоб поляки, чехи та німці приїжджали до нас на заробітки.

  Мені боляче дивитися як люди масово виїжджають за кордон, залишаючи тут своїх дітей, батьків і друзів. Хочу підтримати та змотивувати людей, які залишилися в Україні, адже зараз тут є більше простору, більше енергії, більше шансів стати успішними, стати господарями своєї долі й на старості років пишатися собою!

  Зараз є все для того, щоб стати успішним і в Україні, тому не зраджуйте собі та приймайте рішення з розумом й розумінням. Майбутнє залежить від нас, залежить від ставлення, доброти та підтримки. Будьте людяними, будьте справжніми та не соромтеся жити на своїй Батьківщині.

  І будьмо відвертими, ви прекрасно розумієте про що я…

 2. «Працювати з гордо піднятою головою»… на одному ентузіазмі довго не проживеш. Хотілося б достойної оплати за свою віддану роботу. А в нас як « щось не влаштовує- звільняйся . На твоє місце сотні0. Напривеликий жаль, кадри у нас не у фаворі. Звичайно я б хотіла , щоб наші люди працювали у себе на Батьківщині. Але не всім дано і не у всіх є хист організувати і розвивати свою справу. І якраз ці люди виїздять, щоб заробити тим, чим вміють- своїми руками. Це дуже сумно.

 3. Нема можливості реалізувати себе тут як професіонала а кому вдається то це одиниці з міліону людей . Це пустий трьоп ще одної слабо мислящої людини Глянь на зарплати в нашій країні я як енергетик на державній роботі в місяць получаю те що заробляють мої знайомі в тій же самій Польщі чи Німеччині за два дні.
  Миючих посуд чи збираючи клубніку . Де логіка?
  Будувати державу ахаха .
  Зараз нормально більш менш живуть ті хто має свою справу бізнес .

 4. Я звичайно вибачаюсь но як тут жити на Батьківщині? Коли зарплати мізерні, ціни європейські!!! Як прогодувати дітей, як їх одіти???? Як забезпечити їх усім необхідним? Звичайно я розумію для Вас нічого поганого тут немає тому що ви получаєте 2 тисячі гривень зарплати для сім’ї з 4 чоловік, з рахунком того що світло і газ потрібно оплатити в літній час около півтора тисячі гривень, а за які годувати сімю??

 5. Ну если конечно тот ,кто назвал лохами людей которые едут заработать на квартиру или машину – будет кормить их семьи , даст жилье и уют в жизни , то конечно ехать ненадо ни куда ,можно ходить только за зарплату у пана Михайло обедать .Конечно мы унижается работая на кого то за границей , но там хоть оценивают труд и платят деньги , а здесь , что за зарплату вечером посидеть в Старом млыне и потом зубы на подоконник…….Можно говорить лохи тем ,кто выглядят не в голоде и в достатке, а что делать тем у кого зарплата 6 тысяч и живут как цигане…..Так ,что Михайло наши люди не лохи , лохи те ,кто их не ценит и кто твари народ заставил кочевать по свету ,что прожить в свободной и независимой Украине….

 6. Нехай краще зникне з карти світу ніж так бідувати.А Україна вона хіба була????коли ??де???для кого????.Чому винні не порошенки і януковичі це якраз ті бандити які довели країну до такого стану.Небесна сотня хлопці загинули а що змінилося прийшов диравий ган…дон порошенко до влади.Хто офшори відкриває ,хто грабує Україну що ти за ху…ню пишеш що я обікрала Україну чи цьотка Ганька чи вуйцьо Стефан.Якраз ті бандити які при владі сидять з початку незалежності і який президент не приходить жоден їх не виганяє.Чому не може бути депутатом жоден батько якого дитина загинула на війні ,що не зможе кнопку натискати у верховній раді .Незахищай ган…дона порошенка бо ти якщо ше не воюєш то ще будеш бо війна не закінчилася,а гроби їдуть кожен день як не ранений то кантужений.Скоро вас всіх будуть шукати вдень і то з прожектором,ще буде мобілізація і 7 і 10.Виберіть шоколадного на другий строк то вам взагалі всім піз….да,бо то не президент то піз….дун який тільки лапшував що зупине війну.Хлопче не пиши тої хуй. .ні люди хотіли кращого хотіли змін зробили два майдани а толку ніякого спереду зализався ззаду обісрався.Якраз тлустомордий порошенко ху….я йому в рот великого конячого якраз він і виноватий в цьому всьому.А ти селюху як збирав на городі жуки колорадські так і будеш збирати ,яке ти маєш діло до економіки,з тебе зідруть три шкури щоб тобі нічого не залишилося.Ти неможеш мати ні бізнесу ніх….я.А якщо можеш то нелегально бо як схочеш легально то як заплатиш всім х….тобі що залишиться бо ти маєш робити на бугаїв депутатів ,і ти за них заплатиш податок.Скоро порошенко вилетить так як моє гімно сьогодні вилетіло зі сраки со старта і будемо його шукали на Пана і або на мальдівах.Чим Україна може гордитися один президент щур недотроєний ющенко трошки більше на грам трійки було дати щоб здох ,бо люди стояли відморожувати ноги на тому майдані а воно потім та ріпата морда з прищиками привела хуйла януковича ,відправили хуйла януковича прийшов ган. Дон порошенко тлуста сра. .ка недоробало пізд…..ун порошенко о то вся наша еліта.Брехало що Рошен продасть піз….дун.Воно лапшував на всю Європу як вони ще можуть давати йому гроші.Європа і МВФ закликаю вас не давати гроші пез…..дунові українському грошей бо вони всі опиняться на Панамі на офшорах він вас ОБЛАПОШИТЬ бо то недоробало

 7. Скільки років треба працювати у ваших ресторанах щоб відкласти на авто??на житло?
  А про того художника то це просто рееклама я так думаю..

 8. миша,не баламуть народ,пусть едут-хоть каких-то денег нам привезут,иначе бы мы с тобой уже пропали.страна живёт в режиме управляемого конца света и другого не предвидится

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here