Головна Новини Маму вбитої Ірини Мукоїд хотів купити всеукраїнський канал

Маму вбитої Ірини Мукоїд хотів купити всеукраїнський канал

Тернопільщині ніяк не може забути страшну трагедію, котра трапилася 26 червня у Вишнівці. Адже тоді по-звірячому вбили 17-річну випускницю, жительку села Іринку Мукоїд. Поліція знайшла людину, котру підозрюють у цьому злочині. Та чимало людей і до нині, попри усі докази, не вірять у причетність 16-річного Василя Гнатюка, котрий мешкає у сусідньому селі.

Масла у вогонь ще й доливають журналісти і славнозвісна ведуча програми «Битву ведуть екстрасенси» Наталя Костильова. Вони усіма правдами і неправдами вигороджують Василя, а ось життя сім’ї вбитої дівчинки перетворили на пекло.

Принаймні так говорить опікунка вбитої Ірини Ольга Яремчук. Вона звернулася у редакцію 20 хвилин, щоб на весь світ заявити: «Дайте нам покійно жити».

Пані Ольга розповіла, що з тих пір як сталося лихо, вона змушена була піти з роботи, адже діти неспокійні. Вона увесь час мусить бути з ними. Свекрусі що два тижні викликають швидку. Та й жителі села увесь час перешіптуються за спиною.

Заробляє тільки чоловік. Він працює у складі бригади, що займається ремонтами у Тернополі. Жінка каже, що журналісти побачили як він у квартирі робив ремонт, то й написали, що їм заплатили сил-силенну грошей, за що й придбали житло. Жінка каже, що їм не те, що квартиру купувати, а й узагалі важко кінці з кінцями зводити.

А ще дуже переживає за дітей. Бо в школі до них прискіпуються, випитують, насміхаються. Вони й так пережили неабиякий стрес, коли не стало Іринки, яку вважали рідною сестрою.

Просить, щоб їхню сім’ю залишили в спокої. «Я не прокурор і не суддя», – каже жінка. Якщо Василь винен, то нехай відповідає, а ні то ні.

Наприкінці розмови  Ольга розповіла, що до неї телефонували із всеукраїнського телеканалу та пропонували гроші за те, щоб вона виступила у програмі та визнала, що нині підозрюваний – невинний. Певна річ, вона відмовилась.

Фото з 20 хвилин

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here