Головна Новини “Коронавірусом в районі могли перехворіти ще в грудні”, – медик Козівської лікарні

“Коронавірусом в районі могли перехворіти ще в грудні”, – медик Козівської лікарні

Заступник директора Козівської центральної районної лікарні  Андрій Добалюк розповів про епідеміологічну ситуацію, яка була в районі взимку. За його словами, з грудня до лютого всі відділи шпиталю були переповнені хворими з гострими респіраторними інфекціями. Також було багато хворих із запаленням легень (пневмонія), пише Медіатор

-Клінічна картина в хворих була різною: безсимптомно піднімалась температура, турбував кашель, біль в горлі, нежить, утруднене дихання. Не дивлячись на високий професіоналізм наших лікарів і правильну тактику ведення і лікування хворих, хвороба важко піддавалась лікуванню, – розповідає Андрій Добалюк.

У пацієнтів, які поступали із запущеними пневмоніями, рентген картина виглядала практично як тепер при COVID-19, – каже Андрій Михайлович. – У хворих був гострий респіраторний дистрес-синдром. Що це таке? – це симптомокомплекс виникнення гострої дихальної недостатності на фоні ураження легень різної етіології, який характеризується набряком легень, порушенням зовнішнього дихання та гіпоксією.

Медики Козівської лікарні неодноразово обговорювали перебіг хвороби та лікування. Нині, припускає Андрій Добалюк, симптоми, які були в пацієнтів взимку, збігаються з тими, що зараз при Covid-19.

-Бачивши клінічну і рентгенологічну картину хворих, виникала думка, що вірусна інфекція можливо COVID-19, в районі вже давно. А тепер ми можемо тільки здогадуватися, чи це був Грип чи COVID, – зазначив Андрій Добалюк. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here