Головна Новини Конфлікт інтересів: НАЗК склало адмінпротокол на голову Тернопільської райради

Конфлікт інтересів: НАЗК склало адмінпротокол на голову Тернопільської райради

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало сім адміністративних протоколів, які стосуються конфлікту інтересів та невиконання законних вимог НАЗК. Серед них – протокол на голову Тернопільської районної ради Віктора Козорога. Про це йдеться на веб-сайті НАЗК.

У протоколі зазначено, що посадовець прийняв рішення про виплату самому собі матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, а також визначив собі розмір матеріальної допомоги на оздоровлення (за частинами 1, 2 статті 172-7 КУпАП), повідомляє Суспільне.

Окрім Віктора Козорога, НАЗК склали також протоколи на заступника Міністра економіки України Олександра Грибана, заступника начальника Дніпропетровської обласної військової адміністрації Ольгу Горб, заступника начальника управління – начальника відділу Закарпатської митниці Держмитслужби Ігоря Олійника, голову Тячівської районної ради Закарпатської області Юрія Берінде, заступника начальника управління з питань праці – начальника відділу Головного управління Держпраці в Запорізькій області Ольгу Давиденко та начальника відділу Головного управління Держпраці в Запорізькій області Олену Діліон.

Журналісти Суспільного чекають на коментар голови Тернопільської районної ради Віктора Козорога.

Анна Поперечна, за матеріалами Суспільне

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here