Головна Новини «Контінентал Фармерз Груп» допомогла оновити мости у двох селах

«Контінентал Фармерз Груп» допомогла оновити мости у двох селах

Дбати про розвиток, чистоту, безпеку та благоустрій сіл і містечок — у цьому керівництву громад сприяє «Контінентал Фармерз Груп». Компанія намагається всіляко допомагати вирішувати проблеми населених пунктів, де обробляє землю. Саме тому крім орендної плати агрохолдинг додатково виділяє селянам гроші із соціального бюджету. Зокрема, у 2021 році розмір таких інвестицій на Тернопільщині перевищив 3,2 млн грн.
Нещодавно Компанія скерувала кошти мешканцям сіл Заставці та Швейків — люди просили посприяти з ремонтом мостів у громаді.
«Щоб оновити два мости на території Заставців та Швейкова, ми загалом виділили 48,5 тис. грн. За ці гроші селяни придбали все необхідне для ремонту», — зазначив заступник директора кластера “Карпати” зі зв’язків з громадськістю Ігор Метенька. — Окрім цього, агрохолдинг посприяв із купівлею меблів для місцевого дитсадка на суму 11,8 тис. грн».
Староста Заставців та Швейкова Володимир Безущак розповів, що обидва мости перебували в занедбаному стані. Їм не завадив би капітальний ремонт, але таких коштів у громади немає. Заради безпеки людей потрібно було хоча б частково оновити мости. З таким проханням місцеві звернулися до «Контінентал».
«У Заставцях відремонтували три частково пошкоджені опорні палі, там у місцях руйнування була помітна арматура. Робітники додатково підсилили каркасом з арматури та залили бетоном. Окрім цього, зверху знищилося і мостове покриття. Ті ділянки вибили відбійним молотком, почистили і теж залили бетоном, тобто частково поміняли покриття. На мості у Швейкові палі також потребували ремонту», — пояснив Володимир Безущак.
Староста сіл заявив: «Контінентал Фармерз Груп» не вперше підсобляє громаді у ситуаціях, коли не вистачає фінансування. Наприклад, цього року Компанія допомогла придбати для дитсадка у Швейкові парти та стільці для малих вихованців.
Мешканці сіл вдячні агрохолдингу за сприяння і сподіваються на подальшу спільну роботу над покращенням умов життя в громаді.
Мар’яна Руда

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here