Головна Новини З Тернопільщини “на Чехію” возитимуть надра

З Тернопільщини “на Чехію” возитимуть надра

Exif_JPEG_420

Нарада про співпрацю підприємств з виробництва будівельних матеріалів Тернопільської області із підприємствами Чеської Республіки відбулася 13 липня.
В обговоренні подальшої співпраці взяли участь директор «Шубелі груп» Чеської Республіки Іван Яжинський, голова правління ПАТ «Тернопільський кар’єр» Свідерський Ігор Степанович, співвласник кар’єру «Городниця» Ярослав Пунда та перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Крисак.
«Враховуючи те, що Тернопільська область має потужний потенціал родовищ та пісковиків, одним із напрямків співпраці між Україною та Чеською Республікою є співпраця підприємств будівельної галузі, — підкреслив Іван Крисак».
Матеріали, що видобувають у кар’єрах Тернопільщини — вапняк глинистий та щебінь — потрібен чеським партнерам для функціонування підприємств металургії.
«Ми готові купувати по 60 тис. тонн продукції у місяць, — зазначив Іван Яжинський. —
А з нашого боку можемо обіцяти певну модернізацію техніки, обладнання тощо».
Під час наради власники кар’єрів підняли й проблеми, що створюють перешкоди у їхній діяльності. Це, у першу чергу, певні моменти, що мають місце в податковому законодавстві. Актуальним залишається й питання забезпечення залізничними вагонами.
«Щодо позитивних змін у законодавстві ми обов’язково підготуємо відповідне звернення до народних депутатів, які у Верховній раді представляють нашу Тернопільщину, — зазначив перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Крисак».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here