Головна Новини З понеділка у Тернополі розпочнуться канікули

З понеділка у Тернополі розпочнуться канікули

Осінні канікули у школах Тернополя розпочнуться у понеділок, 31 жовтня. Про це розповів міський голова Сергій Надал.

За його словами, вирішили розпочати канікули на тиждень пізніше, ніж щороку, щоб зекономити на опаленні. Ці канікули триватимуть тиждень, пише Суспільне.

“Опалення у школах, так як і опалення в житлових будинках, буде, коли середньодобова температура буде меншою за 8 градусів. Зараз іде суттєве потепління, з понеділка синоптики прогнозують потепління до +19 градусів. Включати зайве опалення для жителів нашого міста – недоцільно. Школи знаходяться на одній тепловій мережі разом з житловим фондом. Тому після завершення канікул, коли буде температура падати, розпочнеться опалювальний сезон”.

В області громади спільно із навчальними закладами можуть вирішувати, коли відпускати дітей на канікули. Про це розповів керівник обласної військової адміністрації Володимир Труш.

“Кожен орган місцевого самоврядування спільно з тим навчальним закладом приймають самостійне рішення. Якщо ми говоримо про 55 громад загалом, то практично у всіх керівників одна і та ж сама думка, що ми продовжуємо навчання зараз максимально, доки дозволяють погодні умови, щоб не вмикати опалення. Навчальний процес зараз триває, він продовжений, але взимку діти будуть більше перебувати вдома”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here