Головна Новини Зняв гроші з картки та перерахував аферисту: житель Тернопільщини через наївність втратив...

Зняв гроші з картки та перерахував аферисту: житель Тернопільщини через наївність втратив 14 000

Майже не щодня працівники поліції документують факти шахрайства, пов’язані з банківськими операціями. Аферисти входячи в довіру до краян, дізнаються всю необхідну інформацію за допомогою якої спустошують електронній гаманці жителів Тернопільщини.
Від такої шахрайської схеми потерпів й житель району. Чоловік позбувся чималої суми, переказавши її на рахунок афериста.
Зі слів потерпілого до нього зателефонував невідомий чоловік, який представився співробітником служби безпеки банку. Аферист повідомив про несанкціоноване втручання в систему фінустанови невідомими особами, в результаті чого кошти в небезпеці. Пройдисвіт запевнив власника карткового рахунку, що гроші можна вберегти, але для цього їй необхідно перерахувати готівку на інший активний рахунок або на мобільний телефон додзвонювача.

Потерпілий за підказками псевдопрацівника зняв готівку в банкоматі, а потім за допомогою терміналу поклав 14690 гривень на номер мобільного зв’язку. Вже згодом краянин збагнув, що кошти переказав незнайомцю. За допомогою звернувся до поліцейських.

Відомості про події внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 частини Кримінального кодексу України.

Правоохоронці вкотре наголошують місцевим мешканцям, ніколи, ні за яких обставин, не повідомляти особисті дані невідомим. Інформація щодо карткових рахунків вважається конфіденційною, нею повинні володіти лише власники електронних гаманців.

Якщо ж ви потерпіли від рук аферистів, не зволікайте, одразу телефонуйте на лінію «102».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here