Головна Новини За ініціативи Івана Чайківського Кабмін виділив 20 мільйонів гривень на вирішення проблем...

За ініціативи Івана Чайківського Кабмін виділив 20 мільйонів гривень на вирішення проблем Зборівського виборчого округу

24 об’єкти соціально-економічного призначення громад виборчого округу №165(центр – місто Зборів) увійшли до двох постанов Кабінету Міністрів, якими розподілено кошти на соціально-економічний розвиток регіонів України. Загальний кошторис ремонтних робіт, що профінансуються з державного бюджету складає 20 мільйонів гривень.

Народний депутат Іван Чайківський переконаний, що увага повинна бути привернута до великих і малих проблем, бо кожна стосується людського життя. Політик активно працює у виборчому окрузі, цікавиться справами краян, вникає у їхні проблеми, оперативно реагує на запити виборців і постійно контролює об’єкти, які, за його безпосереднього сприяння, цьогоріч фінансуватимуть коштами субвенції соціально-економічного розвитку.

«Справжній патріот має бути добрим господарем, піклуватися про економічний і господарський розвиток громад та ділами доводити свою ефективність для виборців», – каже Іван Чайківський

У Настасові постане культурний центр

Свого часу у центрі Настасова з ініціативи народного депутата вдалося зберегти дві традиційні українські хати початку ХХ століття та ще одну давню будівлю, в якій діятиме музей села. Земельну ділянку разом із нерухомістю навесні передали Великоберезовицькій громаді. Тепер же поряд створять культурно-відпочинкову зону з фонтаном, зручними лавочками та майданчиком для дітей.

Як зазначив Іван Чайківський: «Зробив усе можливе, аби із субвенції соціально-економічного розвитку виділити орієнтовно 3,5 мільйона гривень на облаштування культурного центру Настасова, щоби люди, йдучи до церкви, чи матері з маленькими дітьми мали відпочинок у затишку».

У Буцневі перекрили довоєнну школу

За сприяння Івана Чайківського на школі у селі Буцнів Великоберезовицької громади замінили дах. Вона збудована ще у довоєнному 1939-му році і відтоді даху ніхто не ремонтував. Конструкція прогнила, перебувала у плачевному стані, тож виникла нагальна потреба повністю відновити її.

На контролі – приймальне відділення Бережанської лікарні

Серед інших важливих справ, які розв’язує і контролює народний депутат України Іван Чайківський, є й місцеві заклади охорони здоров’я. Наприклад, він постійно тримає в полі зору будівництво приймально-діагностичного відділення Бережанської центральної лікарні.

Споруджують об’єкт за кошти фонду соціально-економічного розвитку і співфінансування Тернопільської обласної ради та Бережанської громади. Зокрема, з ініціативи Івана Чайківського з державного бюджету виділено понад 3,2 мільйони гривень.

У спортзалі замінюють підлогу

За сприяння Івана Чайківського у Козівській школі №2 за кошти соціально-економічного розвитку замінюють підлогу у спортзалі. Донедавна, внаслідок жахливого стану покриття, дітям там займатися було некомфортно і навіть небезпечно.

Оновлять абмулаторію

У Білецькій громаді за кошти фонду соцеконому оновлять амбулаторію загальної практики-сімейної медицини у селі Ігровиця. З фонду соціального розвитку на цей об’єкт виділили 100 тисяч гривень. Ще 50 тисяч додала громада.

Ремонт дороги у Мар’янівці Великоберезовицької громади: Іван Чайківський спілкується із шляховиками

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here