Головна Новини Затверджено Програму, яка дозволить підвищити обороноздатність Тернопільської громади

Затверджено Програму, яка дозволить підвищити обороноздатність Тернопільської громади

На другій сесії Тернопільської міської ради затверджено Програму забезпечення обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону та військового призову Тернопільської міської територіальної громади на 2021 рік.

Така програма для громади є щорічною, метою її є створення належного рівня безпеки для жителів громади. Водночас Програма передбачає стале функціонування військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України та їх підрозділів, і здійснення військового призову.

Програма сприятиме вирішенню проблем забезпечення транспортом, пально-мастильними матеріалами, матеріально-технічними засобами, засобами індивідуального захисту військових формувань Тернопільської міської територіальної громади в 2021 році, а також сприятиме у матеріально-технічному забезпеченні військових формувань, розташованих на території Тернопільської громади і забезпеченні охорони і оборони Тернопільської міської територіальної громади.

Кошти, виділені з бюджету громади у сумі 2,6 млн грн, відповідно до заходів Програми будуть спрямовані на :

  • проведення ремонту та відновлювальних робіт у приміщеннях;
  • закупівля предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю, для сприяння діяльності військових формувань;
  • закупівля засобів зв’язку, предметів індивідуального захисту і самооборони,   форменого одягу та маскувальних засобів для забезпечення військовослужбовців,  спеціальних засобів спостереження, іншого устаткування та приладів, техніки, запасних частин, ремонт техніки для військових формувань.

Виконання заходів Програми дозволить підвищити обороноздатність Тернопільської міської територіальної громади, забезпечити підсилення охорони важливих (стратегічних) об’єктів і комунікацій, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, території і населення, підтримувати правопорядок в громаді. Також здійснювати належний військовий облік і підготовку громадян України до строкової військової служби, в тому числі допризовну підготовку молоді, підготовку призовників з військово-технічних спеціальностей, здійснювати їх призов на строкову військову службу та військово-патріотичне виховання, пише gazeta.te.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here