Головна Новини Замість отримати грошову допомогу, тернополянин втратив всі заощадження

Замість отримати грошову допомогу, тернополянин втратив всі заощадження

аферисти

Невідомий пообіцяв 42-річному тернополянину посприяти в отриманні грошової допомоги від міжнародних організацій, натомість зняв з банківських карток 15 тисяч гривень.

До співробітників Тернопільського районного управління поліції звернувся житель обласного центру і повідомив про скоєння щодо нього факту шахрайства. Зі слів чоловіка, в одній із соціальних мереж він побачив оголошення про отримання міжнародної фінансової допомоги. Чоловік перейшов за посиланням, котре виявилося фіктивним. Згодом йому зателефонувала невідома особа, представилася працівником служби безпеки сервісу е-підтримка і запропонувала допомогу в отриманні виплат, при цьому, вимагаючи кошти за посередницькі послуги. Нічого не підозрюючи тернополянин надав дані своїх банківських карток.

«Сприяння» результату не принесло – коштів від міжнародних організацій тернополянин не отримав, зате шахрай щедро взяв  за «послуги» – 15 тисяч гривень.

Поліцейські внесли відомості за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 190 ККУ.

Краян правоохоронці закликають не вестися на спокусливі пропозиції від невідомих осіб та не повідомляти даних банківських карток. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here