Головна Новини Завтра депутати прийматимуть бюджет Тернополя на 2017 рік

Завтра депутати прийматимуть бюджет Тернополя на 2017 рік

16 грудня на сесії Тернопільської міської ради депутати прийматимуть основний фінансовий документ міста. На порядку денному загалом близько 300 питань. Про це в прямому ефірі «УХ радіо» зазначив секретар Тернопільської міської ради, керівник міського осередку партії «Блок Петра Порошенка» Солідарність» Віктор Шумада.

– Завтра будуть прийматись рішення з приводу того, як буде фінансуватися міська сфера – освіта, охорона здоров’я і житлово-комунальне господарство. Окрім прийняття бюджету на наступний рік, ухвалюємо більше 10-ти нових програм по різних галузях. Ці програми будуть містити конкретні заходи, які будуть фінансуватись з бюджету. Також заплановано внесення цілого ряду змін в діючі міські програми. Загалом у нас на сесію назбиралось близько 300 питань. Якщо можна умовно поділити – це господарські, земельні питання і всі інші, десь 70 питань будуть не земельними. Це різноманітні програми, звіти про їх виконання, звіти структурних підрозділів міської ради і багато інших.

Як зазначив Віктор Шумада, бюджет міста Тернополя у наступному році складе приблизно 2 мільярди 100 мільйонів гривень.

У порівняні з минулим роком бюджет зріс, але водночас зростуть витрати, які покладають на міську раду, і їх ми повинні профінансувати, – зазначив Віктор Шумада. – В основному кошти підуть на виплату заробітних плат – це близько 760 мільйонів гривень, близько 100 мільйонів гривень – на енергоносії бюджетної сфери, 31 мільйон гривень – на пільгові перевезення, допомога малозабезпеченим – 5 мільйонів гривень. Окрім цього, на капітальні видатки – це різного виду ремонти прибудинкових територій, тротуарів, доріг – це приблизно 290 мільйонів гривень.

Новий рядок, який з’явиться у бюджеті міста наступного року, – це громадський бюджет на 7 мільйонів гривень. Будуть профінансовані ті проекти, які перемогли в цьому році на конкурсі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here