Головна Новини Електрики повернули тернополян у минуле століття?

Електрики повернули тернополян у минуле століття?

Цього місяця тернополяни помітили, що у зручному сервісі eps.te.ua зникла можливість оплати за електроенергію. Не можливо здійснити оплату і через інші онлайн сервіси – Приват-24 та  www.oplata.te.ua. Відтак, чимало запитань від краян через причини цієї незручності надійшло на нашу електронну приймальню сайту Тернопіль житлово-комунальний, журналісти якого звернулися до енергетиків за розя’сненням. У відповіді не зазначено на який термін тернополяни втратили можливість онлайн оплати за спожиту електроенергію (з іншими послугами проблем не виникає). Відтак, електрики відправляють краян вистоювати довгі черги в “Ощадбанку” або в “Украпошті”,  фактично повернувши їх у минуле століття.

“В зв’язку із великою кількістю запитів щодо порядку оплати за спожиту електроенергію за січень 2019року, ТОВ «Тернопільелектропостач»  інформує:

З 01.01.2019р. постачання електричної енергії (надання універсальної послуги) побутовим споживачам Тернопільської області здійснює ТОВ «Тернопільелектропостач». Відповідно, оплату за спожиту електроенергію потрібно здійснити на рахунки постачальника ТОВ «Тернопільелектропостач».

Станом на сьогоднішній день ТОВ «Тернопільелектропостач» укладено договори про прийом платежів від населення з наступними установами:

  1. АТ “Ощадбанк”
  2. АТ “А-Банк”
  3. ПАТ “Укрпошта”

При оплаті в вищезазначених установах, споживачеві електроенергії надається детальна інформація щодо суми, яку необхідно оплатити, особового рахунку споживача та реквізитів постачальника ТОВ «Тернопільелектропостач».

Оплату без комісії можна здійснити в відділеннях Ощадбанку через інформаційно-платіжні термінали при оплаті платіжною карткою Ощадбанку.

Держателі пенсійних карток Ощадбанку можуть провести оплату за спожиту електроенергію через каси банку без комісії.

Зверніть увагу: станом на сьогоднішній день між ТОВ «Тернопільелектропостач» та іншими банківськими установами, в тому числі  Приватбанком, договори про прийом платежів від населення не укладені.

Рахунки, на які слід здійснювати оплату за спожиту електроенергію,  вказані у квитанціях та на сайті ТОВ «Тернопільелектропостач».

Будь-яку іншу необхідну інформацію можна отримати в кол-центрі ТОВ «Тернопільелектропостач» за тел. 0800504757.

Вибачте за тимчасові незручності, дякуємо за розуміння та сподіваємося на подальшу співпрацю”, – зазначили у адміністрації ТОВ «Тернопільелектропостач»

Тернопіль житлово-комунальний

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here