Головна Новини Екоінспекція шокована якістю води у Тернопільському ставі

Екоінспекція шокована якістю води у Тернопільському ставі

Самовільний скид неочищених стічних вод у Тернопільський став зафіксовано Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області 7 червня ц.р. у ході оперативної перевірки відповідної інформації у ЗМІ.

Під час обстеження відібрано проби неочищених стічних вод з колектора р.Рудка та води поза його межами. Результати вимірювань показали, що якість води у ставі у місці впадіння колектора погіршується. Збитки, завдані довкіллю внаслідок скиду, склали 61,424 тис.грн. Повторним обстеженням 8 червня Інспекцією встановлено, що скид неочищених зворотних вод призупинено.
Дане порушення має місце через бездіяльність Тернопільської міської ради в частині здійснення делегованих повноважень, визначених статтями 33, 34 ЗУ «Про місцеве самоврядування», ст. 10 Водного Кодексу України.

У результаті останньої перевірки у грудні 2016р. Тернопільській міській раді було офіційно направлено пропозицію вирішити питання із недопущення скидів дощових вод у Тернопільський став та у р.Серет без очистки, визначити балансоутримувача дощових мереж, розробити правила приймання поверхневого стоку у Тернопільську міську дощову каналізацію. Міська рада дану пропозицію не виконала.
Оскільки в даному правопорушенні вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч.1ст.242 ККУ, матеріали передано до Тернопільського відділу ГУНП в Тернопільській області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here