Головна Новини Десятикласниця з Борщева отримала унікальну можливість навчатися в США

Десятикласниця з Борщева отримала унікальну можливість навчатися в США

Учениця 10 класу Борщівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Тетяна Трач стала фіналісткою конкурсу Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX) та отримала можливість навчатися в американській школі й проживати в американській родині протягом одного академічного року.

Дана Програма адмініструється в Україні організацією Американської Ради з міжнародної освіти (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки України.

У конкурсі брало участь 5129 учнів із різних шкіл України і тільки 215 пройшли до фіналу. Конкурсний відбір проходив у три етапи, що включали онлайн-зустрічі, написання есе, співбесіди з співробітниками програми FLEX, проходження тестів, заповнення аплікаційної форми, написання листа приймаючій американській сім’ї.

Документи третього туру надсилались до м. Вашингтону для розгляду незалежною комісією. Варто зазначити, що тести учениця склала на відмінно (рівень С2). У травні були визначені фіналісти, враховуючи рекомендації Офісу Американських Рад у Вашингтоні.

Щирі вітання Тетяні Трач та її вчительці англійської мови Гнатів Лілії Петрівні! йдеться на сторінці міськради.