“Дачу Тарашевского” підпалили, аби розпочати будівництво?
9b0efa29a74203dd074a106d29e44ffc_MУ мікрорайоні «Аляска» у Тернополі згоріла дача. Пожежа виникла на території, де один з місцевих забудовників планував звести багатоповерхівку та торговий центр.
Люди не виключають можливості, що це не що інше, як умисний підпал, до якого причетні спеціально найняті особи підприємця-забудовника. Звісно, робити такі висновки поспішно, адже досі не з’ясовані причини займання. Однак тернополяни, які стали випадковими свідками пожежі кажуть – дачний будиночок просто заважав бізнесмену почати будівельні роботи.

– Вже тут було таке – людям пропонували за ділянку щось по 30 тисяч гривень, то майже всі бігом брали і звільняли територію, – розповідає пенсіонер Іван Пастиренко. – Але були й такі, які за такі гроші не хотіли і слухати про те, щоб їхню землю купив якийсь олігарх. Ось їхні дачі згодом і горіли. Випадковість? Навряд. Але хіба зараз довідаєшся правду, коли вона на стороні тих, в кого гроші.

Жителі мікрорайону також зауважили, що пожежники чомусь не під’їжджали близько до будівлі, а довгий час стояли осторонь.

– Склалося таке враження, що вони ніби очікували, коли той будиночок догорить і стояли на дорозі. Може їм хтось таку команду дав, інакше як можна пояснити бездіяльність вогнеборців? – обурена Ніна Онишко, яка в цей час гуляла з дитиною неподалік. – Ось тобі й маєш – приклад для тих одиниць, які ще не віддали землі на території дач – або береш те, що пропонуємо, або взагалі нічого не отримаєш. Тернопіль – місто чудес і безкарності!

Джерело: ТернополяниКатегорії: Новини

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: