Головна Новини Гурт з Тернополя Tvorchi пройшов у фінал національного конкурсу Євробачення (відео)

Гурт з Тернополя Tvorchi пройшов у фінал національного конкурсу Євробачення (відео)

Другий півфінал нацвідбору на «Євробачення-2020» стартував о 19: 00 у Палаці культури КПІ (Київ), шоу наживо транслювали суспільні канали «UA: Перший», «UA: Культура», комерційний канал СТБ, а також можна було дивитися на цифрових платформах Суспільного і СТБ.

У ньому виступили 8 учасників, з яких глядачі (50%) та члени журі (50%) спільними зусиллями обрали трьох фіналістів. Імена переможців другого півфіналу оголосив ведучий Сергій Притула. Ними стали гурт Tvorchi з піснею Bonfire (по 8 балів від суддів і глядачів),  співак Khayat з піснею Call for love (по 7 балів від суддів і глядачів) і співак David Axelrod із піснею Horizon (6 балів від суддів і 5 балів від глядачів).

Члени журі Андрій Данилко, Тіна Кароль та Віталій Дроздов 1 бал дали Garna з піснею Who you are, 2 бали – Олександр Порядинський з піснею Savior, 3 бали – Fo Sho із піснею BLCK SQR, 4 бали – Еліна Іващенко з піснею Get up, 5 балів – Moonzoo feat. F.M.F. Sure із піснею Maze, 6 балів – David Axelrod із піснею Horizon, 7 балів – Khayat зпіснею Call for love і 8 балів – Tvorchi зпіснею Bon fire.

Глядачі найменше SMS і голосів у додатку Teleportal надіслали за Garna з піснею Who you are (1 бал), 2 бали –  Moonzoo feat. F.M.F. Sure із піснею Maze, 3 бали – Fo Sho із піснею BLCK SQR, 4 бали – Еліна Іващенко з піснею Get up, 5 балів – David Axelrod із піснею Horizon, 6 балів – Олександр Порядинський з піснею Savior, 7 балів – Khayat з піснею Call for love, 8 балів – Tvorchi з піснею Bon fire.

Якщо два або більше учасників наберуть однакову кількість балів, то перевагу матиме той, за кого проголосувало більше глядачів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here