Головна Новини В Тернопільській ОДА готують звернення до народних депутатів

В Тернопільській ОДА готують звернення до народних депутатів

2Виконувач обов’язків голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Крисак доручив підготувати звернення до народних депутатів Верховної Ради України з Тернопільщини. На цьому він наголосив під час робочої зустрічі з військовим комісаром Тернопільського обласного військового комісаріату полковником Володимиром Катинським та завідувачем сектору мобілізаційної роботи облдержадміністрації Ігорем Романовським, яка відбулася 26 березня.

За словами Івана Крисака, у зверненні народних депутатів закликають внести зміни у законодавство, зокрема у Закони «Про мобілізаційну підготовку та мобілізіцію», «Про військовий обов’язок і військову службу».

«Зміни стосуватимуться адміністративної та кримінальної відповідальності військовозобов’язаних, керівників органів місцевого самоврядування,  підприємств, організацій, установ за невиконання оповіщення та призову по мобілізації», – наголосив Іван Богданович. – Сподіваюся, наше зверенняння не залишиться поза увагою та підвищить відповідальність зазначених осіб та керівників під час проведедня мобілізації і позитивно вплине на її перебіг».

Іван Крисак також дав доручення відділу юридичної роботи управління юридичної та кадрової роботи апарату ОДА підготувати аналогічне зверенння до Міністра оборони України.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here