Головна Новини В Тернополі не буде патрульної поліції

В Тернополі не буде патрульної поліції

20140219_0151Реформа МВС, яка триває більше року вперто оминає Тернопільщину. На вулиці обласного центру цього року не вийдуть поліцейські нового типу. Зате їх побачать у сусідніх містах – Луцьку та Хмельницькому.
міліція, прокуратура, ОДА, погромиМіністр внутрішніх справ Арсен Аваков анонсує появу патрульної служби в Луцьку, Хмельницькому і Миколаєві. Про це він сказав під час розширеної колегії МВС у п’ятницю в Києві.
Він нагадав, що нові патрульні поліцейські вже працюють на вулицях Києва, процес повним ходом іде у Харкові Одесі і Львові, пише УП.
“Найближчим часом ми стартуємо у Миколаєві, Хмельницькому та Луцьку”, – сказав Аваков.
Він також проанонсував зміни у структурі кримінального блоку міліції:
“Сьогодні ми будемо обговорювати результати нашого експерименту, який відбувся в Самборі Львівської області щодо радикальної зміни структури роботи райвідділку. Експеримент був вдалим і скоріш за все ця модель буде працювати”, – зазначив міністр
У свою чергу прем’єр міністр Арсеній Яценюк показав постанову уряду, згідно з якою слово “державтоінспеція” вилучається зі вжитку в усіх урядових документах. За його словами, ДАІ в кожному окремому місті чи містечку буде діяти лише до моменту створення там патрульної служби.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here