Головна Новини В одному із сіл Тернопільщини люди вимушені ночувати в школі та у...

В одному із сіл Тернопільщини люди вимушені ночувати в школі та у церкві (Відео)

На Тернопільщині через негоду постраждали села у Монастириському та Заліщицькому районах. Затопило сільськогосподарські угіддя та будинки. Подекуди людей були змушені евакуювати з небезпечної зони. Про те, як живе затоплений Коропець, у соцмережі «Фейсбук» написала Тетяна Гудзовська.

“Ще ніколи не їхала з дому з таким двояким відчуттям.  З однієї сторони хочу вже втекти звідси, бо ці люди, які ділять шкуру ще не вбитого ведмедя, які готові задерти один одного за те, чого по факту немає. А з іншої сторони дім, мама, баба, які вже тиждень не живуть в своїй хаті, а зараз вигрібають намул, болото і все одно варять вареники, бо неділя, пише Файне місто

ТАК ОТ. ДЯКУЄМО ЗА ПИТНУ ВОДУ, ДЯКУЄМО ЗА ЩИРУ ДОПОМОГУ І ПІДТРИМКУ ТИМ, ХТО СПРАВДІ ПЕРЕЖИВАВ РАЗОМ З НАМИ. ДУЖЕ БАГАТО ЛЮДЕЙ ДОПОМАГАЛИ. ДУЖЕ БАГАТО ПРОПОНУВАЛИ ДОПОМОГУ Й СПІВЧУВАЛИ. СПРАВДІ, НЕ ЗНАЄМО, ЯК ЇМ ВІДДЯЧИТИ.

А УСІМ ТИМ, ХТО ГОВОРИТЬ «ТА ЇХ ЗАТОПИЛО, ВОНИ ВІЗЬМУТЬ (ХОЧУТЬ) ГРОШІ»… ЧЕСНО, ДАЙ БОГ, ЩОБ З ВАМИ НІКОЛИ ТАКОГО НЕ СТАЛОСЬ. АЛЕ, ЯКЩО ТАК СИЛЬНО ВАС ДУШИТЬ ЖАБА, ЩО НАС ЗАТОПИЛО І НАМ ДАДУТЬ КОМПЕНСАЦІЮ (А ЇЇ НЕ ФАКТ, ЩО ДАДУТЬ), ТО ДАВАЙТЕ ПОМІНЯЄМОСЬ. Я ЗГІДНА СИДІТИ В СУХІЙ ХАТІ, ПИТИ ЧАЙ І СЛІДКУВАТИ ЗА ВСІМ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ, А ПОТІМ ПРИЙТИ І СКАЗАТИ «А ЇМ ДАЛИ ГРОШІ, А В МЕНЕ ТУТ ХАТА»( А В ЦЮ ХАТУ ОСТАННІЙ РАЗ ПРИХОДИЛА 10 РОКІВ ТОМУ).

А ВИ Б, НАРЕШТІ, ЗРОЗУМІЛИ, ЯКЩО І ДАДУТЬ КОМПЕНСАЦІЮ, ТО ЇЇ НЕ ВИСТАЧИТЬ НАВІТЬ НА КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ. А ЗАПАХ НАМУЛУ, МОКРІ СТІНИ ЩЕ ДОВГО ДАВАТИМУТЬ ПРО СЕБЕ ЗНАТИ. ВИ Б ЗРОЗУМІЛИ, ЩО ТАКЕ ВИНОСИТИ МЕБЛІ З ХАТИ, ЖИТИ БЕЗ ВОДИ, НЕ ПРИЙМАТИ ДУШ ТРИ ДНІ, СПАТИ В ЦЕРКВІ ЧИ В ШКОЛІ НА ПІДЛОЗІ. ЛЮДИ, ЧИЇ БУДИНКИ ЗАТОПИЛО, НЕ ХОЧУТЬ НІЧОГО. ТІЛЬКИ СПОКОЮ І СПРАВЕДЛИВОСТІ. ЯКЩО І Є ЯКАСЬ ДОПОМОГА, ТО ДАВАЙТЕ ВСЕ ПО-ЧЕСНОМУ, А НЕ БИТИСЬ І РОБИТИ ГРІХИ( ТОМУ ДАЛИ, А МЕНІ НЕ ДАЛИ). ЯКЩО НЕМАЄ, ТО САМІ ВИГРЕБЕМО.

ДЛЯ ТИХ, ХТО ГОВОРИТЬ, ЩО МИ ЛЮБИМО ПОВІНЬ, БО НЕ ПЕРЕЇЖДЖАЄМО ЗВІДСИ. ПЕРЕЇЖДЖАТИ? КУДИ? У ЦІ БУДИНКИ ВКЛАДЕНО СТІЛЬКИ ДУШІ, СИЛ І КОШТІВ. ЯКЩО Б БУЛА ТАКА МОЖЛИВІСТЬ, ДУМАЮ КОЖЕН БИ СТИСНУВ ЗУБИ, ВИТЕР СЛЬОЗУ І З‘ЇХАВ, ЗАЛИШИВШИ ХАТУ, ЯК ДАЧУ. АЛЕ ЛЮДИ НЕ МОЖУТЬ ПЕРЕЇХАТИ. ТОМУ Й РЯТУЮТЬСЯ, ЯК МОЖУТЬ”, – НАПИСАЛА МЕШКАНКА КОРОПЦЯ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here