Головна Новини В лікарні незаконно “добавили” собі зарплату

В лікарні незаконно “добавили” собі зарплату

лікарПрокуратура Бережанського району виявила факт вчинення службовими особами одного з медичних закладів району корупційного кримінального правопорушення – розтрати та привласнення бюджетних коштів.

Як повідомив прокурор Бережанського району Роман Юсипів, службові особи закладу охорони здоров’я допустити фінансові порушення на загальну суму майже 80 тис. грн., а саме – завищили суму коштів на видатки та на виплату заробітної плати з відповідними нарахуваннями.

За цим фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Прокуратура Бережанського району у зазначеному кримінальному провадженні здійснює процесуальне керівництво, а досудове розслідування – органи внутрішніх справ.

1 коментар

  1. Знову фінансова інспекція та прокуратура займається дурнею – “працює на показники діяльності”… в лікарнях стільки нюансів по нарахуванні заробітної плати із перероками годин, категоріями, підмінами та індексацією, що не помилитися неможливо. Питання стоїть у тому, чи це було привласнення коштів відповідальними особами і що прокуратура зробила для попередження правопорушень. А якщо дуже багато “фахівців” в “контролюючих органах”, то хай самі попробують три місяці підряд нарахувати самостійно та своєчасно заробітну плату і тоді побачимо…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here