Головна Новини В Борщеві дітей виселяють в холодні класи та звільняють людей, щоб мати...

В Борщеві дітей виселяють в холодні класи та звільняють людей, щоб мати гроші на премії чиновникам?

школа

В останні дні в Борщеві розгоряється черговий скандал, пов’язаний з абсурдним розпорядженням міського голови Ігоря Чопика стосовно необхідності переведення школярів кількох класів з приміщення по вул.Нічлава в холодні класи головного корпусу школи, пише Звістка.

Найбільше батьків, чиї діти навчаються в початковій школі, обурило, що їх переводять в обшарпані класи, в яких відсутні якісні ремонти, старі вікна, а температура ледь перевищує 10 градусів, хоча зараз діти навчаються в затишних класах, де саме завдяки турботі батьків створені усі умови для навчання дітей.

Наш мер неможе нажертись і тепер взявся за дітей? Посеред зими, в розпал навчального року видав наказ перевести наших дітей в центральний корпус школи, в класи в яких ремонти робилися за царя гороха, де обшарпані стіни і температура така, що завтра ми всі будемо лікувати наших дітей від простуди і запалення. Кажуть, що почалася тотальна економія грошей, бо нехватає на зарплату та захмарні премії для мера і його замів, які беруть зарплати по 30 тисяч. Ми, батьки, ніяк неможемо зрозуміти, чому ця економія має відбуватися за рахунок наших дітей і їх здоров’я? Чому було не зробити спочатку нормальні ремонти і перевести дітей вже з нового навчального року, а не тепер?“,- написала наша читачка Ірина.

Згідно з розпорядженням міського голови Ігоря Чопика, приміщення початкової школи мають звільнити до 10 січня 2022 р. Крім того, після переведення дітей в центральний корпус школи, має бути звільнений з роботи увесь молодший обслуговуючий персонал, який до цього часу працює в початковій школі.

Учора батьки дітей, яких хочуть виселити з класів початкової школи, були у міського голови з вимогою припинити це свавілля та не економити на їхніх дітях. За словами міського голови, це питання стане предметом розгляду бюджетної комісії, яка мала б засідати сьогодні, але яку несподівано перенесли на невизначений час. Перекладати відповідальність на інших, схоже стало доброю традицією керманича міської ради. Інакше пояснити той факт, що спочатку він видає розпорядження, а згодом заявляє батькам, що усе вирішить якась комісія, ніяк не можливо.

На сьогоднішній день батьки, а в початковій школі навчається майже 120 учнів, сподіваються, що їх почують і зрозуміють депутати міської ради, які після цього скандалу, як запевнив керівник громади, розглядатимуть питання функціонування навчального закладу на найближчій сесії міської ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here