Головна Новини У Теребовлі відремонтують центральну вулицю, яка є частиною Європейського автомобільного маршруту

У Теребовлі відремонтують центральну вулицю, яка є частиною Європейського автомобільного маршруту

Чимало нарікань на поганий стан дорожнього покриття центральної вулиці Теребовлі можна почути як від жителів, так і від гостей міста, подорожуючих, перевізників, тощо. Для автотранспорту вулиця Князя Василька у Теребовлі – не дорога, а справжня «смуга перешкод». Стара бруківка, перекладена ще в радянський період, не є настільки міцною, аби витримати випробування часом та навантаженнями, що спричиняє активний рух транспорту, в тому числі – вантажного.

Варто зазначити, що наша центральна вулиця є частиною дороги М19 — автомобільного шляху міжнародного значення на території України, а також – частиною Європейського автомобільного маршруту E85. Такі дороги фінансуються з державного бюджету, а відповідає за їх стан, утримання та обслуговування – Державне агентство автомобільних доріг. Цьогоріч питання ремонту частини дороги М19, що пролягає через Теребовлю, здається зрушило з місця.

Зокрема по Теребовлі, за попередніми даними, планують відремонтувати близько 770 метрів дороги, облаштувавши 4 смуги та встановивши асфальтне покриття товщиною 15 см. На зображенні – орієнтовний проект майбутньої оновленої вулиці. При наявності детальнішої інформації – будемо повідомляти додатково …

3 КОМЕНТАРІ

 1. ВТеребовлі, яка дякуючи Австріі ,поставили на проіжій частині міста цю базальтову бруківку. Яка витримає і витримала нетільки важкі автомобілі але і танки.Але нинішне кирівництво міста (громади) спить і баче коли іі розбере і продасть за великі кошти . Або вкладе десь там у своіх європейських маєтках. Хто тепер переживає за збереження староі ,істориччноі частини міста яке має давно європейське магдебурське право.Мені буде сумно бо поцій дорозі неодно покоління теребовлянців стерало своі підошви. Вилике прохання до голови громади пана Сергія Поперечного ійого команди булоб добре щоб вінцем ваших справ як господаря міста зберегти хоть частину длянащадків.

 2. Шановні країни, середня вартість кілометра асфальту по Україні – 11,24 млн.грн. вартість нової базальтової бруківки від 160 грн./м.2. проста арифметика, де більше можна вкрасти? На чому більше можна нажитися? Згідний в Теребовлі центральна вулиця в жахливому стані, і більшість бруківки вже своє віджила, але хіба зі всієї різноманітності сучасних будівельних матеріалів, не краще було б закупити нову базальтової бруківку і викласти її міксуючи зі старою. Це дешевше, не зіпсує зовнішнього вигляду міста, і люди будуть пам’ятати, що доброго зробила влада С.Поперечного, а не тільки те що вкрали і зіпсували.

 3. Просто немає слів !!!
  Влада краде, в особі нашого дорогого мера, всі це розуміють, але …..!!
  Бруківка – це ж історична память, скільки вона всього вже пережила, скільки б ще відстояла !
  Але мер вирішив “загнати” бруківку за колосальні кошти та закакати все в асфальт, який через 1-2 роки почне покриватися ямами, на ремонт яких знову прийдеться витрачати ваші ж кровні кошти !!!
  Чому не докупити бруківку замість потрісканої ??!! Бруківка відстоїть не одне десятиріччя, на відміну від асфальту (а якщо будуть в дощ його ставити !!!)
  Дорогі Теребовлянці, ви ж платники податків, ви ж утримуєте з своїх !!! податків мера та всіх держслужбовців, мер це ж звичайний найманий працівник, який повинен !!! дослухатися до громади, яка його утримує. Якщо ви і це проковтнете тоді ви достойні свого керівництва 🙁

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here