Головна Новини Будинок дитини у Тернополі трансформують у центр реабілітації і розвитку дитини

Будинок дитини у Тернополі трансформують у центр реабілітації і розвитку дитини

Проблеми фінансування трансформації комунального некомерційного підприємства “Тернопільський обласний спеціалізований будинок дитини” в Центр реабілітації і розвитку дитини обговорили під час  наради в режимі онлайн під керівництвом заступника Міністра соціальної політики України Віталія Музиченка. Про це йдеться на сайті Тернопільської обласної державної адміністрації.

Будинок дитини у Тернополі буде трансформовано у сучасний центр реабілітації і розвитку дитини. Тут надаватимуть широкий спектр послуг для сімей і дітей з порушенням розвитку та інвалідністю.  У центрі зможуть отримувати допомогу сім`ї з дітьми віком від народження до 7 років з інвалідністю та вадами здоров`я, а також сім`ї з дітьми, які потребують поліативної допомоги та мають невиліковні прогресуючі захворювання.

Також під час наради обговорили можливість фінансування облаштування Центру соціальної підтримки дітей та сімей, який планують створити на базі Тернопільського обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here