Головна Головні новини У Кременці державний реєстратор відписав майно московській церкві

У Кременці державний реєстратор відписав майно московській церкві

Незаконно вписав у реєстр приміщення площею понад 500 м² для релігійної громади УПЦ (МП) – на Тернопільщині судитимуть державного реєстратора

Прокурори Кременецької окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо державного реєстратора однієї з громад Кременецького району, який несанкціоновано змінив дані Державного реєстру речових прав на нерухоме майно щодо права власності релігійної громади на навчальний корпус площею 556,3 м² (ч. 1 ст. 362 КК України).

За даними слідства, державний реєстратор однієї з громад Кременеччини, не маючи відповідних документів, які надавали право на вчинення реєстраційної дії, умисно здійснив несанкціоновану зміну інформації Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Чоловік у квітні 2020 року безпідставно зареєстрував право власності на об’єкт нерухомого майна площею 556, 3 м² по вул. Шевченка, 55 у м. Кременець за релігійною громадою Свято-Миколаївського собору Тернопільсько-Кременецької єпархії УПЦ (МП).

Завершено розслідування, що здійснювали слідчі Кременецького РВ ГУНП в області за оперативного супроводу Кременецького міжрайонного відділу УСБУ в Тернопільській області.

Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури