Головна Новини Гарячі Знову аварія на шахті

Знову аварія на шахті

У Дзержинську Донецької області 146 гірників опинилися заблоковані під землею в результаті аварії на шахті ім. Дзержинского державного підприємства «Дзержинськвугілля».
Про це повідомляє УНІАН із посиланням на Профспілку працівників вугільної промисловості та на головного технічного інспектора праці Укрвуглепрофспілки при Дзержинському територіальному комітеті Віктора Челюбєєва.

Сьогодні близько 00.00 в електромережі шахти пропала напруга і всі необхідні для безаварійної життєдіяльності шахти агрегати були знеструмлені, зокрема відключився вентилятор головного провітрювання.

Як повідомив Челюбєєв, на момент аварії в шахті працювали 146 гірників. Підняти їх на поверхню неможливо, оскільки клітка підйомника також знеструмлена. Гірників оперативно вивели в безпечне місце – на свіжий струмінь повітря біля ствола. Ніхто з шахтарів не постраждав.

«Причина аварії вже встановлена. На 110-й підстанції, що живить шахту, вибило головні вводи. Зараз ведуться роботи із заміни кабелю», – повідомив Челюбєєв.

Енергетики обіцяють сьогодні до 12.00 завершити ремонтні роботи і подати напругу на шахту. Роботу шахти припинено до повного відновлення електропостачання