Головна Суспільство Жінка виставила чоловіка на аукціон

Жінка виставила чоловіка на аукціон

Еліз Бредлі, яка мешкає в штаті Юта (США), виставила на продаж свого одержимого відеоіграми чоловіка, щоб хоч якось привернути до себе його увагу.
«Простий в експлуатації, потрібно тільки годувати й напувати кожні 3-5 годин. Він любить поїсти і цілими днями грати у відеоігри», – написала вона в своєму пості на сайті електронних оголошень «Craigslist».

Еліз стверджує, що просто хотіла пожартувати, запропонувавши купити свого 22-річного чоловіка Кайла Бредлі тому, хто дасть за нього найвищу ціну.

З тих пір, як вийшла у світ відеогра «Modern Warfare 3», Кайла неможливо відірвати від екрану.

Він нещодавно повернувся додому з Афганістану після того, як отримав травму спини, і, за його словами, ігри – це єдиний спосіб морально бути разом зі своїми бойовими товаришами.

Але коли Кайл провів у цій грі 48 годин поспіль, Еліз вирішила піти на крайні заходи. «Я його практично не бачила, він весь час сидів у своїй кімнаті, – каже дівчина. – Зрештою, я сказала йому, що виставлю його на аукціон. Моя свекруха сказала: «Давай!» – І от, я це зробила».

Хоча оголошення Еліз виявилося далеко не найбільш безглуздим, які потрапляють у «Craigslist», воно отримало безліч відгуків.

Одні висловлювали своє занепокоєння з приводу сімейних проблем молодої пари, у той час як інші й справді пропонували за Кайла «викуп» – приміром, пачку жувальних цукерок. Деякі чоловіки були не проти замінити неуважного чоловіка собою.

«Мені прийшло кілька особистих повідомлень від чоловіків, які говорили, що вони вже приручені, виховані та стануть прекрасною заміною Кайлу», – говорить Еліз.

Проте, до кінця дня дівчина зрозуміла, що не хоче нікому віддавати свого чоловіка й навіть готова змиритися з його захопленням відеогрою, яку, до речі, вона сама порадила йому купити, передає ТСН.