Головна Суспільство Захисне скло – раціональність використання додаткових аксесуарів

Захисне скло – раціональність використання додаткових аксесуарів

Дисплей мобільного телефону – надзвичайно чутливий елемент. Тендітну передню панель пристрою дуже легко пошкодити, а її ремонт або заміна пов’язана з досить великими вкладеннями.

Відома приказка говорить, що профілактика краща за лікування. У цій ситуації варто прислухатися до неї і намагатися не допустити несправність. Як показує практика, навіть дуже обережний користувач може зіткнутися з цим, тому рекомендується вжити додаткових запобіжних заходів. Крім придбання відповідного чохла для телефону популярним рішенням є встановлення загартованого скла, вибрати яке можна тут https://www.aks.ua/catalog/zashitnue-stekla-dla-mobilnogo-telefona/

Чи варто купувати загартоване скло і чи захистить воно телефон від поломки?

 Загартоване скло рекомендується для захисту дисплея від тріщин і подряпин, оскільки воно в кілька разів міцніше звичайного. Сучасні рішення здатні забезпечити дуже високий ступінь захисту за умови, що аксесуар за шкалою твердості Мооса має мати твердість не менше H8. Додаткове скло хорошої якості може підвищити стійкість екрана до подряпин і буде активно протидіяти появі відколів і тріщин на екрані.

Сучасні загартовані стекла відносно тонкі. При правильному виборі та встановленні додатковий аксесуар буде практично непомітний. Знайти такий аксесуар для iPhone можна тут https://www.aks.ua/catalog/zashitnue-stekla-dla-mobilnogo-telefona/brend-telefona/apple-iphone

 Тонка плівка – дешевша заміна для скла, але ефективність такого захисту невелика. У гібридному ж склі поєднуються найкращі властивості загартованого скла і плівки.

Загартоване скло захищає телефон від подряпин. Це означає, що якщо ми зберігаємо пристрій без чохла, наприклад у рюкзаку або сумочці, додаткове покриття здатне вберегти екран пристрою від появи пошкоджень. Теоретично сучасні смартфони оснащені дисплеями, які мають бути стійкими до подряпин, але на практиці вони не завжди виявляються ефективними. Завдяки загартованому склу екран телефону буде краще захищений і довше збереже свій привабливий вигляд.

Захист від подряпин – не єдина функція, яку може виконувати загартоване скло

 Додатковий шар на екрані телефону також буде добре працювати під час падінь. У такій ситуації скло поглинає частину удару, тому ймовірність того, що дисплей не зламається, збільшується. Однак слід пам’ятати, що загартоване скло не дає 100% гарантії, що екран не пошкодиться після падіння. Проте, цей тип захисту, безумовно, збільшує шанс уникнути дорогого ремонту або заміни дисплея. Встановлення скла вимагає великої точності, тому, якщо ви не відчуваєте себе впевнено в цій темі, варто звернутися до сервісу, де фахівець швидко і якісно встановить додатковий захист на екран.